דף הבית » תרופות סבתא » הסעדים של סבתא לדלקת בגידים של כף הרגל: תרופה עתיקה למחלה מודרנית

הסעדים של סבתא לדלקת בגידים של כף הרגל: תרופה עתיקה למחלה מודרנית

מה זה דלקת בגידים של כף הרגל?

דלקת בגידים של כף הרגל היא מצב המאופיין בדלקת בגידים – רצועות הרקמה המחזיקות את עצמות כף הרגל זו לזו – בדרך כלל בגלל שימוש יתר או מאמץ.דלקת בגידים של כף הרגל יכולה להיגרם על ידי:

 • פעילויות חוזרות ונשנות כמו ריצה, קפיצה או ריקודים
 • פגיעה בכף הרגל או בקרסול
 • נעליים מתאימות באופן שגוי
 • נעליים לא תומכות או שחוקות

כאב ונפיחות הם התסמינים השכיחים ביותר של דלקת בגידים של כף הרגל.הכאב עלול להחמיר בפעילות ולהיות בולט במיוחד כאשר יורד מדרגות או ריצה.

התרופה של סבתא לדלקת בגידים של כף הרגל

הרפואה של סבתא לדלקת בגידים של כף הרגל היא תרופה ביתית מוכחת להקלה על כאבים ונפיחות הקשורים למצב.המרכיבים לתרופה טבעית זו כוללים:

 • 1/4 כוס מלח
 • 1/4 כוס חומץ תפוחים
 • 2 כפות דבש
 • 1/2 כוס מים חמים

מערבבים את החומרים יחד בקערה ומערבבים עד להמסת המלח והדבש.משרים מטלית נקייה בתערובת ומרחים אותה על האזור הפגוע בכף הרגל.עוטפים את הבד בניילון נצמד והשאירו אותו לפחות 30 דקות.חזור על תהליך זה פעמיים ביום עד שהנפיחות והכאב שככו.

טיפ מועיל

חשוב לנקוט צעדים למניעת דלקת וכאב נוסף.נעל נעליים תומכות ומגביל פעילויות שמניחות מאמץ על כף הרגל.

מסקנה

הרפואה של סבתא לדלקת בגידים של כף הרגל היא תרופה טבעית שהוכחה כמספקת הקלה מכאב ונפיחות הקשורה למצב.אמנם תרופה ביתית זו יכולה לספק הקלה זמנית, אך חשוב לנקוט בצעדים למניעת דלקת וכאב נוסף.

דלקת בגידים של הרפואה של סבתא כף הרגל היא תרופה עתיקה המשמשת לטיפול בכאבי רגליים, נפיחות וכאב.התרופה מתוארכת למאה ה -16 והיא שימשה לטיפול במגוון מחלות רגליים, כולל שבר, דלקת פרקים, גאוט ודלקת בגידים אכילס.על פי ההערכה, תרופה מסורתית זו מקדמת ריפוי ומפחיתה דלקת.התרופה עשויה לרוב משילוב של עשבי תיבול, שורשים ותבלינים המרתקים בשמן ליצירת משחה.לאחר מכן הוא מיושם על האזור הנגוע ונשאר כדי לעבוד את קסם הריפוי שלו.

עשבי התיבול והתבלינים המשמשים בתרופה מאמינים כי הם בעלי תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים.חלק מהעשבים המשמשים כוללים ג’ינג’ר, שום, כורכום, אלוורה ופלפל קאיין.בנוסף לעשבי התיבול, לרוב משמשים שמנים כמו שמן זית ושמן שומשום כדי לעזור לתרופה לחדור לעור ולעזור להרגיע את האזור הפגוע.ניתן להשתמש במרכיבים אחרים כמו דבש, לימון ושמן קוקוס גם ליתרונות ריפוי נוספים.

כיצד להשתמש בדלקת בגידים של הרפואה של סבתא כף הרגל

השימוש בדלקת הגיד של התרופה של סבתא כף הרגל הוא די פשוט.עשבי התיבול והתבלינים מבושלים בשמן ליצירת משחה, אשר מיושמת לאחר מכן על האזור הנגוע ונשארים כדי לעבוד את קסם הריפוי שלו.תלוי בחומרת המצב, ניתן להשאיר את העיסה עד 30 דקות.לאחר זמן זה, יש לשטוף את העיסה בעדינות במים חמים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש ליישם את התרופה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

טיפים נוספים לשימוש בדלקת בגידים של הרפואה של סבתא כף הרגל

 • אל תחיל את התרופה על פצעים פתוחים או עור מגורה.
 • אל תשתמש בתרופה אם אתה אלרגי לאחד המרכיבים.
 • אל תחיל את התרופה על עור שבור או אם האזור נגוע.
 • אל תשתמש בתרופה אם יש לך סוכרת או מצבים רפואיים אחרים.
 • הקפד להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש בתרופה אם אתה מתחת לגיל 18.

סיכונים ואמצעי זהירות

דלקת בגידים של תרופת סבתא כף הרגל נחשבת בדרך כלל ל- BE בטוח, אך ישנם כמה סיכונים ואמצעי זהירות שיש לקחת בחשבון.לפני השימוש בתרופה, חשוב לוודא שאף אחד מהמרכיבים לא יגרום לתגובה אלרגית.חשוב גם לבדוק עם רופא לפני שתשתמש בתרופה אם אתה בהריון או סיעוד.בנוסף, חשוב להשתמש בתרופה רק כפי שהכוונה ולעקוב אחר כל ההוראות לשימוש נכון.

דלקת בגידים של הרפואה של סבתא כף הרגל היא תרופה עתיקה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במחלות ברגליים.התרופה עשויה משילוב של עשבי תיבול, שורשים ותבלינים מבושלים בשמן ליצירת משחה, אשר מיושמת אז על האזור המושפע.בעוד שהתרופה נחשבת בדרך כלל לבטוחה, חשוב להתייעץ עם רופא לפני השימוש בו ולהשתמש בתרופה רק כפי שהופנה.

שאלות נפוצות

מהי דלקת בגידים של תרופת סבתא ברגל?

דלקת בגידים של הרפואה של סבתא כף הרגל היא תרופה עתיקה המשמשת לטיפול בכאבי רגליים, נפיחות וכאב.התרופה מתוארכת למאה ה -16 ועשויה משילוב של עשבי תיבול, שורשים ותבלינים המרתקים בשמן ליצירת משחה.

כיצד אוכל להשתמש בדלקת בגידים של התרופה של סבתא כף הרגל?

עשבי התיבול והתבלינים מבושלים בשמן ליצירת משחה, אשר מיושמת אז על האזור הנגוע ונשארים כדי לעבוד את קסם הריפוי שלו.תלוי בחומרת המצב, ניתן להשאיר את העיסה עד 30 דקות.לאחר זמן זה, יש לשטוף את העיסה בעדינות במים חמים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש ליישם את התרופה פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

דלקת בגידים של הרפואה של סבתא כף הרגל היא תרופה עתיקה עם היסטוריה ארוכה של שימוש בטיפול במחלות ברגליים.התרופה עשויה משילוב של עשבי תיבול, שורשים ותבלינים המרתקים בשמן ליצירת משחה, אשר מיושמת אז על האזור הנגוע.בעוד שהתרופה נחשבת בדרך כלל לבטוחה, חשוב להתייעץ עם רופא לפני השימוש בו ולהשתמש בתרופה רק כפי שהופנה.בנוסף, חשוב לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים להימנע

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן