שאלות ותשובות בנושא תרופות טבעיות

מהן התרופות הטבעיות שעובדות?

תרופות טבעיות משמשות בדרך כלל כדי לרפא או למנוע מחלה. התרופות הטבעיות שעובדות הן אלו שהוכחו כיעילות בניסויים קליניים.

כמה מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר שעובדות הן:

-כורכום (כורכומין)

-ג’ינג’ר

-שמן זית

-שום

מהן התרופות הטבעיות לליחה?

תרופות טבעיות לליחה יעילות בטיפול בסימפטומים של גודש בחזה. הם גם טובים בהקלה על הסימפטומים של אסטמה, ברונכיטיס ואלרגיות.

ישנם סוגים רבים של תרופות טבעיות לליחה. יש אנשים שמעדיפים לשתות מרתחים או חליטות העשויות מעשבי תיבול כמו טימין, מרווה או רוזמרין. אחרים לוקחים כוס תה חם עם דבש ולימון כל יום כדי להרגיע את הגרון והריאות.

מהן התרופות הטבעיות לשיעול?

יש הרבה תרופות טבעיות לשיעול, אבל הפופולריות ביותר הן דבש ולימון. דבש שימש בהודו במשך מאות שנים כמרכיב בסירופ שיעול.

ניתן להשתמש בדבש גם להרגעת כאבי גרון וכתרופה טבעית לשיעול. נמצא כי דבש מסייע בהפחתת תסמיני שיעול הנגרמים מאלרגיות או זיהומים ויראליים. הסוכר בו נחשב ליצירת סביבה לא ידידותית לחיידקים, מה שעשוי לסייע במניעת זיהום.

לימון הוא תרופה טבעית פופולרית נוספת לשיעול מכיוון שהוא מכיל ויטמין C, המסייע לחיזוק המערכת החיסונית שלך ולהילחם בזיהומים. ללימון יש גם תכונות אנטיבקטריאליות שעשויות לעזור להרגיע כאבי גרון ולנקות גודש.

האם תרופות צריכות להיות כשרות?

איננו יכולים להיות בטוחים שכל התרופות כשרות. אבל אל לנו לחשוב על זה כתחליף לרופאים אנושיים.

התרופות הופכות יעילות יותר ויותר בטיפול במחלות. אבל עם העלייה ביעילות, חלק מהאנשים העלו שאלות אם הם צריכים להיות כשרים או לא. יש אנשים שחושבים שזה בסדר לקחת תרופות שאינן כשרות כי לפעמים היתרונות עולים על הסיכונים של נטילת משהו שאינו כשר. אחרים מאמינים שתמיד יש לקחת תרופה בזהירות ובכבוד ולכן הם לעולם לא ייקחו משהו שאינו כשר גם אם הוא מספק להם יתרונות.

האם תרופות ללא מרשם יכולות להשפיע על הנהיגה?

לא ברור אם תרופות ללא מרשם יכולות להשפיע על נהיגה או לא, אך חשוב לשים לב להשפעה שעשויה להיות להן. באופן כללי, הדרך הטובה ביותר להימנע מכל בעיה אפשרית היא להימנע מנהיגה תוך השפעת חומר כלשהו.

ישנן מספר תרופות זמינות ללא מרשם אשר אושרו על ידי ה-FDA לשימושים מסוימים. תרופות אלו עשויות לכלול משככי כאבים, עזרי שינה ותרופות לאלרגיה. סוגים אלו של תרופות עשויים להשפיע על ביצועי הנהיגה בדרכים שונות בהתאם לסוג ומינון התרופה וכן לגורמים אינדיבידואליים כגון גיל ומצב בריאותי.

ההשפעות שיכולות להיות לתרופות אלו על יכולתו של אדם לנהוג תלויות במספר גורמים כולל:

• סוג ומינון התרופה שנלקחה

• התרופה הספציפית שנלקחה

• גיל האדם ומצבו הבריאותי

מהן התרופות הטבעיות להצטננות?

הצטננות היא המחלה השכיחה ביותר. ישנן דרכים רבות להיפטר מהצטננות, אך תמיד כדאי להתייעץ עם הרופא לפני נטילת כל סוג של תרופה.

כמה תרופות טבעיות להצטננות כוללות:

– הישארו לחות

– קח ויטמין C ותוספי אבץ

– לאכול תפוזים, אשכוליות ופירות הדר אחרים

– שתו תה ג’ינג’ר או ג’ינג’ר אייל

– קח דבש עם לימון כדי להרגיע כאב גרון

מהן התרופות הטבעיות לצרבת?

צרבת היא מצב שכיח שיכול להיגרם מגורמים רבים. חשוב לזהות את הגורם לצרבת ולהשתמש בתרופות טבעיות לצרבת כדי להקל על התסמינים.

הסיבה השכיחה ביותר לצרבת היא אכילת יתר, שעלולה להוביל לייצור מוגבר של חומצות קיבה. גורמים נוספים לצרבת הם הריון, מחלת ריפלוקס גסטרו-וופגיאלי (GERD), כיבי קיבה ובעיות עיכול כתוצאה מרגישויות למזון או אלרגיות.

ישנן תרופות טבעיות רבות לצרבת שבהן אתה יכול להשתמש כדי להקל על הסימפטומים שלך. יש אנשים שמוצאים הקלה בשתיית מים עם לימון או נטילת חומץ תפוחים לפני השינה. אחרים מוצאים הקלה מאכילת ארוחות קטנות יותר והימנעות ממזונות המעוררים את הסימפטומים שלהם, כמו מזון חריף או מזונות חומציים כמו פירות הדר.

מהן התרופות הטבעיות לדלקות בדרכי השתן?

נשים רבות סובלות מדלקות בדרכי השתן, שעלולות להיגרם על ידי חיידקים וחיידקים אחרים. ישנן מספר תרופות טבעיות לדלקות בדרכי השתן שתוכלו לנסות בבית.

כמה מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר לדלקות בדרכי השתן הן מיץ חמוציות, חומץ תפוחים ושום. טיפולים טבעיים אלו שימשו אנשים במשך שנים רבות כדי לעזור להם להילחם בזיהום זה.

אם אתה רוצה לנסות את התרופות האלה בבית, הנה מה שאתה צריך לעשות:

1) שתו הרבה מים

2) קח מיץ חמוציות או חומץ תפוחים

3) לאכול שום

מהן התרופות הטבעיות לעצירות?

ישנן תרופות טבעיות רבות לעצירות שאנשים יכולים לנסות.

כמה מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר הן:

– שתיית יותר מים ונוזלים;

– אכילת יותר סיבים ודגנים מלאים;

– תרגיל;

– תוספי מגנזיום;

– פרוביוטיקה.

מהן התרופות הטבעיות לבחילות?

ישנן תרופות טבעיות רבות לבחילות, אך הנפוצות ביותר כוללות ג’ינג’ר, מנטה וקמומיל.

התרופות הטבעיות לבחילות יעילות מאוד בריפוי תסמיני הבחילה. אין להם תופעות לוואי והם זולים יותר מתרופות מסורתיות.

דילוג לתוכן