דף הבית » תרופות סבתא » תרופת שיעול טבעית לילדים: איך לנצח שיעול בדרך הטבעית

תרופת שיעול טבעית לילדים: איך לנצח שיעול בדרך הטבעית

שיעול אצל ילדים יכול להוות סימן למספר מצבים, מאלרגיות לזיהומים.זה יכול להיות גם סימפטום של הצטננות או שפעת.אמנם זה נורמלי ולעתים קרובות נחוץ לילד להשתעל, אך זה יכול להיות משבש ולא נוח.למרבה המזל, ישנם תרופות שיעול טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את השיעול של הילד ולהפחית את משך הזמן שלו.

טיפול בגורם

H2: זהה את מקור השיעול

השלב הראשון בטיפול בשיעול של ילד הוא לזהות את המקור.האם הצטננות או שפעת?האם זה אלרגיה או אסטמה?האם לילד יש טפטוף שלאחר הניתוח או זיהום בסינוס?לאחר קביעת מקור השיעול, ניתן לטפל בו בצורה יעילה יותר.

H2: תרופות טבעיות

אמנם תרופות ללא מרשם יכולות לספק הקלה, אך ישנם גם תרופות טבעיות הבטוחות לילדים ויכולות לעזור להרגיע שיעול.

H3: מותק

דבש הוא תרופה טבעית יעילה לשיעול.מחקרים הראו שהוא יעיל כמו תרופות ללא מרשם להפחתת עוצמת השיעול.עדיף לתת לילדים כפית דבש אחת בכל פעם, מכיוון שהוא עשיר בסוכר ויכול לגרום לעששת.

 • ג’ינג’ר
 • לימון
 • מי מלח
 • Steam
 • Peppermint
 • ליקריץ

זנגביל, לימון, מי מלח, אדים, מנטה ושיקי הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע שיעול.ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי ומשמש במשך מאות שנים לטיפול בשיעול, הצטננות ומחלות נשימה אחרות.מיץ לימון עשיר בוויטמין C ויכול לעזור להפחית את הדלקת.מי מלח הם תרופה ביתית פשוטה שיכולה לעזור לפנות ריר מהגרון ולהפחית את השיעול.Steam הוא תרופה ביתית נוספת שיכולה לעזור לפנות את העומס ולהפחית את השיעול.מנטה ושיקי הם שניהם מצפים טבעיים שיכולים לעזור לדיז ריר ולהפחית את השיעול.

טיפ

טיפ: עדיף להימנע מתנות לילדים דבש מתחת לגיל אחד, מכיוון שהוא יכול להכיל נבגי בוטוליזם.

תרופות צמחיות

תרופות צמחיות יכולות להיות יעילות גם לטיפול בשיעול של ילד.Echinacea ו- Elderberry הם שני תרופות צמחיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולהגביר את מערכת החיסון.שורש מרשמלו ואלם חלקלק יכולים לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את השיעול.שורש ליקוריץ הוא גם משווה טבעי שיכול לעזור לדלל ריר ולהפחית את השיעול.

סיכום

שיעול אצל ילדים יכול להיות משבש ולא נוח, אך ישנם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרגיע את שיעולו של הילד ולהפחית את משך הזמן שלו.דבש הוא תרופה טבעית יעילה להפחתת עוצמת השיעול, ותרופות צמחיות כמו Echinacea, Elderberry, שורש מרשמלו, אלם חלקלק ושורש ליקוריץ יכולים גם לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את השיעול.חשוב לזהות את מקור השיעול ולהתייחס אליו בהתאם.

מדוע תרופות טבעיות?

כשמדובר בטיפול בילדים, הורים רבים מחפשים תרופות טבעיות כאלטרנטיבה לתרופות מסורתיות.תרופות טבעיות נתפסות לרוב כבטוחות יותר, ויכולות לשמש כטיפול קו ראשון למחלות קלות.במקרה של טיפול בשיעול, תרופות טבעיות יכולות לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.תרופות טבעיות יכולות גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, ומאפשרות לגוף להילחם בסיבה הבסיסית של המחלה.

דבש

דבש הוא אחד מתרופות השיעול הטבעיות הפופולריות והיעילות ביותר לילדים.דבש יכול לעזור להרגיע את הגרון, להפחית את הדלקת ולשחרר ריר.ידוע שיש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות, שיכולות לעזור להילחם בזיהום.בעת שימוש בדבש לטיפול בשיעול, חשוב להבטיח שהוא ניתן לילדים מעל גיל אחד, מכיוון שהוא יכול להכיל נבגים שיכולים להזיק לתינוקות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה טבעית פופולרית לטיפול בשיעול בילדים.לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת ולנקות ריר.זה יכול גם לעזור לבוST מערכת החיסון, ומאפשרת לגוף להילחם בסיבה הבסיסית של המחלה.בעת שימוש בג’ינג’ר לטיפול בשיעול, חשוב להבטיח שהוא ניתן לילדים מעל גיל שניים, מכיוון שהוא יכול להכיל תרכובות שיכולות להזיק לתינוקות.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן עוד תרופה לשיעול טבעי פופולרי לילדים.תרופות צמחיות יכולות לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.הם יכולים גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, ומאפשרים לגוף להילחם בסיבה הבסיסית של המחלה.תרופות צמחיות פופולריות לטיפול בשיעול בילדים כוללות שורש ליקריץ, שורש מרשמלו ואלם חלקלק.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב שיכול לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.זה יכול גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, ומאפשר לגוף להילחם בסיבה הבסיסית של המחלה.כאשר משתמשים בשורש ליקריץ לטיפול בשיעול, חשוב להבטיח שהוא ניתן לילדים מעל גיל שניים, מכיוון שהוא יכול להכיל תרכובות שיכולות להזיק לתינוקות.

שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב שיכול לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.זה יכול גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, ומאפשר לגוף להילחם בסיבה הבסיסית של המחלה.כאשר משתמשים בשורש מרשמלו לטיפול בשיעול, חשוב להבטיח שהוא ניתן לילדים מעל גיל שניים, מכיוון שהוא יכול להכיל תרכובות שיכולות להזיק לתינוקות.

אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב שיכול לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.זה יכול גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, ומאפשר לגוף להילחם בסיבה הבסיסית של המחלה.כאשר משתמשים ב- ELM חלקלק כדי לטפל בשיעול, חשוב להבטיח שהוא ניתן לילדים מעל גיל שניים, מכיוון שהוא יכול להכיל תרכובות העלולות להזיק לתינוקות.

שאלות נפוצות

 • האם תרופות טבעיות בטוחות לילדים?

  כן, תרופות טבעיות בדרך כלל בטוחות לילדים, כל עוד הם ניתנים במינון הנכון.חשוב לוודא שהתרופה הטבעית מתאימה לגיל הילד ולמצבו הבריאותי.

 • האם תרופות טבעיות יכולות לעזור לטיפול בשיעול?

  כן, תרופות טבעיות יכולות לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.הם יכולים גם לעזור להגביר את מערכת החיסון, ומאפשרים לגוף להילחם בגורם הבסיסי למחלה.

תרופות טבעיות יכולות להיות דרך בטוחה ויעילה לטיפול בשיעול אצל ילדים.דבש, ג’ינג’ר, תרופות צמחיות כמו שורש ליקריץ, שורש מרשמלו ואלם חלקלק יכולים כולם לעזור להרגיע את הגרון, להפחית דלקת ולשחרר ריר.עם זאת, חשוב לוודא שהתרופה הטבעית מתאימה לגיל הילד ולמצבו הבריאותי.למידע נוסף על תרופת שיעול טבעית לילדים, לחץ כאן .

לסיכום, תרופות טבעיות יכולות

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן