דף הבית » תרופות סבתא » 5 תרופות טבעיות לריפוי מה שעוזר לשיעול יבש בילדים

5 תרופות טבעיות לריפוי מה שעוזר לשיעול יבש בילדים

אסטמה ושיעול אצל ילדים: מה עוזר לשיעול יבש

שיעול הוא אירוע שכיח אצל ילדים בכל הגילאים ויכול להיגרם על ידי מגוון תנאים.אסטמה, אלרגיות וזיהומים הם רק כמה מהסיבות לשיעול יבש.חלק מהשיעול מתבהר בעצמם תוך מספר ימים, אך אחרים יכולים להתעכב במשך שבועות ועשויים לדרוש טיפול רפואי.הידיעה מה עוזר לשיעול יבש אצל ילדים יכולה לעשות את ההבדל הגדול בנוחותם ובהחלמתם.

שיעול גורם

שיעול יבש הוא כזה שאינו מעלה ריר או ליחה.זה נגרם כתוצאה מגירוי בדרכי הנשימה, שיכולות להיגרם על ידי מגוון גורמים.אסטמה, אלרגיות וזיהומים הם רק כמה מהגורמים האפשריים לשיעול יבש.תרופות מסוימות, אוויר קר, עשן ואבק יכולים גם לתרום לשיעול יבש.

אבחון וטיפול

אם לילדכם יש שיעול יבש מתמשך, חשוב להעריך אותו על ידי רופא.הרופא יכול לקבוע את הגורם לשיעול ולהמליץ על תוכנית טיפול.בהתאם למטרה, הרופא עשוי להציע תרופות, שינויים באורח החיים או טיפולים אחרים.

תרופות ביתיות

ישנם מספר תרופות ביתיות שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של שיעול יבש.אלה כוללים שתיית נוזלים רבים, באמצעות מכשיר אדים, הימנעות מגירויים ולקיחת תרופות ללא מרשם.בנוסף, ישנם כמה תרופות טבעיות שעשויות להועיל.ידוע שכולם ידועים דבש, לימון וג’ינג’ר כעוזרים להרגיע שיעול יבש.

מניעה

הבנת הגורמים לשיעול יבש יכולה לעזור לך למנוע את התרחשותם מלכתחילה.וודא שילדך מעודכן בחיסונים שלהם, וקח צעדים להפחתת חשיפתם לאלרגנים ולגירויים.זה כולל הימנעות מעשן, אבק ואוויר קר.במידת האפשר, הרחק את ילדך מאנשים חולים.

טיפ ייחודי

קצה מועיל להפחתת חומרת השיעול היבש הוא לגרום לילדכם לגרגר עם מי מלח חמים.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

לסיכום, שיעול יבש יכול להיגרם על ידי מגוון תנאים.הידיעה מה עוזר לשיעול יבש אצל ילדים יכולה לעשות את ההבדל הגדול בנוחותם ובהחלמתם.חשוב להעריך את ילדך על ידי רופא כדי לקבוע את סיבת השיעול ולקבל את הטיפול המתאים.בנוסף, ישנם מספר תרופות ביתיות וסעדים טבעיים שעשויים להועיל.לבסוף, הבנת הגורמים לשיעול יבש יכולה לסייע במניעת התרחשותם מלכתחילה.

טיפול בשיעול יבש אצל ילדים

שיעול יבש אצל ילדים עלול לגרום לאי נוחות רבה ויכולים להיות קשה לטיפול בהם.למרבה המזל, ישנם מספר טיפולים הזמינים שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים ולספק הקלה.להלן כמה מהטיפולים היעילים ביותר לשיעול יבש אצל ילדים.

מכשירי אדים

מכשירי אדים יכולים לעזור להפחית את היובש באוויר, מה שיכול לעזור להפחית את השיעול אצל ילדים.מכשיר אדים מגניב לערפל הוא הטוב ביותר לילדים מכיוון שהוא לא שורף את עורם.חשוב להחליף את המים במכונת האדים באופן קבוע, מכיוון שחיידקים יכולים לצמוח במים ולגרום לבעיות בריאותיות נוספות.

שתיית שפע של נוזלים

שתיית שפע נוזלים יכולה לעזור לדלל את הריר ולהקל על הגירוש.זה יכול לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש.חשוב לעודד את ילדכם לשתות שפע נוזלים, כמו מים, מיצים ומרקים.

Steam

אדים יכולים לעזור לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את חומרת השיעול היבש.אתה יכול להשתמש בקערה של מים חמים ומגבת כדי ליצור אוהל אדים לילדכם כדי לשאוף את הקיטור.וודאו שהמים לא כל כך חמים שהם ישרפו את עור ילדכם.

תרופות ללא מרשם

קיימות מספר תרופות ללא מרשם הרווחיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש.תרופות אלה מכילות בדרך כלל אנטיהיסטמינים או דה -אסטנטים, שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולפתוח את דרכי הנשימה.Howevאה, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתן תרופות כלשהן לילדך.

תרופות טבעיות

ישנם גם מספר תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את חומרת השיעול היבש אצל ילדים.אלה כוללים דבש, שום, ג’ינג’ר ולימון.הדבש יכול לעזור להפחית את הגירוי בגרון, ואילו השום, הג’ינג’ר והלימון יכולים לעזור להפחית את הדלקת ולפתוח את דרכי הנשימה.

סיכום

שיעול יבש אצל ילדים יכול להיות קשה לטיפול, אך ישנם מספר טיפולים זמינים שיכולים לעזור להפחית את החומרה ולספק הקלה.מכשירי אדים, שתיית שפע של נוזלים, אדים, תרופות ללא מרשם, ותרופות טבעיות כמו דבש, שום, ג’ינג’ר ולימון יכולים כולם להועיל בטיפול בשיעול יבש.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתן תרופות כלשהן לילדך.

שאלות נפוצות

  • מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בשיעול יבש אצל ילדים?
    הדרך הטובה ביותר לטפל בשיעול יבש בילדים היא להשתמש בשילוב של טיפולים, כמו מכשירי אדים, שתיית שפע של נוזלים, אדים, תרופות ללא מרשם ותרופות טבעיות כמו דבש, שום, ג’ינג’ר ולימון.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתן תרופות כלשהן לילדך.

שיעול יבש אצל ילדים יכול להיות קשה לניהול, אך עם הטיפול והטיפול הנכונים ניתן להקל עליהם.על ידי שימוש בטיפולים שהוזכרו לעיל, הורים יכולים לעזור להקל על הסימפטומים ולהעניק הקלה לילדיהם.נוסףיַחַס.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן