דף הבית » תרופות סבתא » 6 תרופות סבתות להפרעות יתר ברגליים

6 תרופות סבתות להפרעות יתר ברגליים

מה זה יתר -הידרוזיס?

יתר -הידרוזיס הוא מצב הגורם להזיעה מוגזמת בידיים, בכפות הרגליים, בפנים ובאזורים אחרים בגוף.זה משפיע על יותר מ 8 מיליון אנשים בארצות הברית בלבד ויכולים להיות לא נוחים ומביכים להפליא עבור הסובלים.אמנם אין תרופה להיפר -הידרוזיס, אך ישנן דרכים רבות לנהל את הסימפטומים, כולל תרופות סבתות.

תרופות סבתות להפרעה ברגליים

יתר -הידרוזיס ברגליים יכול להיות לא נוח וקשה לניהול.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות סבתות שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים.להלן כמה מהתרופות הנפוצות ביותר:

מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי וניתן להשתמש בו להפחתת הזעה ברגליים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלקים שווים של מיץ לימון ומים ומרחי אותו על האזור הפגוע בכדור כותנה.אפשר לו לשבת 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא עוד עיקרי טבעי וניתן ליישם אותו על הרגליים כדי להפחית את ההזעה.מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים ומורחים אותו על האזור הפגוע בכדור כותנה.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית יעילה להיפר -הידרוזיס ברגליים.פשוט מערבבים 1 כף סודה לשתייה עם מספיק מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור הפגוע, השאר אותו למשך 15 דקות ואז שטף במים קרירים.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי וניתן להשתמש בו להפחתת הזעה ברגליים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו שקדים או שמן קוקוס ומורח אותו על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

אלוורה

אלוורה היא קרם לחות טבעי וניתן ליישם אותה על הרגליים כדי להפחית את ההזעה.כל שעליך לעשות הוא לחלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני השטיפה במים קרירים.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב לזכור שתרופות סבתות אלה אינן מדע מדויק ואולי אינן עובדות עבור כולם.עדיף לנסות כמה תרופות שונות כדי לראות איזה מהם מתאים לך ביותר.יתר על כן, אם הסימפטומים שלך נמשכים או מחמירים, עדיף להתייעץ עם רופא.

יתר -יתר ברגליים בתרופות סבתות: חלק 2

בחלק 1 דנו בסעדים השונים של יתר -הידרוזיס ברגליים שהועברו לאורך דורות.בחלק זה נסתכל על טיפולים מודרניים אחרים העומדים לרשותם עם הזעה מוגזמת ברגליהם.אנו נחקור גם את הגורמים להפרעות יתר ונסתכל על הסיכונים הפוטנציאליים לשימוש בתרופות סבתות.

טיפולים מודרניים להפרעה יתר ברגליים

בעוד שתרופות סבתות מסוימות יכולות להיות יעילות בטיפול בהפרעה ברגליים, חשוב להבין שחלקם לא הוכחו מדעית שהם עובדים.מסיבה זו, חשוב לקחת בחשבון גם טיפולים מודרניים.חלק מהטיפולים הנפוצים ביותר להפרעה ברגליים כוללים:

  • תרופות נגד מרשם
  • iontophoresis
  • זריקות בוטוקס
  • ניתוח

תרופות נגד מרשם

נוגדי מרשם מרשם מכילים מרכיבים כמו אלומיניום כלוריד שיכולים לעזור להפחית את יתר -הידרוזיס ברגליים.אנטי -פרשנים אלה זמינים הן בצורות קרם והן בצורות ג’ל ויש ליישם על האזור הנגוע על בסיס קבוע.החומרים הפעילים בנוגדי חומרים נוגדים אלה יכולים לגרום לגירוי בעור, ולכן חשוב להשתמש בהם כפי שמופנה על ידי רופא.

iontophoresis

iontophoresis הוא טיפול בהפרעה יתר ברגליים המשתמש בזרמים חשמליים כדי להפחית את ההזעה.במהלך ההליך, מטופל מציב את רגליהם במגש מים רדוד וזרם חשמלי חלש מועבר דרךמים.זרם זה עוזר לחסום את בלוטות הזיעה ברגליים ויכול להפחית את הזעה במשך מספר ימים.יתכן שיהיה צורך לחזור על יונטופורזה מספר פעמים על השפעה מקסימאלית.

מה גורם להפרעת יתר ברגליים?

יתר -הידרוזיס ברגליים יכול להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל גנטיקה, מצבים רפואיים, תרופות וגורמים סביבתיים.במקרים מסוימים, יתר -הידרוזיס עשוי להיות תוצאה של מצב רפואי בסיסי, כמו סוכרת או בעיות בלוטת התריס.חשוב לדבר עם רופא אם אתה חווה הזעה מוגזמת ברגליים שלך, מכיוון שזה עשוי להיות סימן למצב רפואי חמור יותר.

האם תרופות סבתות בטוחות?

כמה תרופות סבתות עשויות להיות יעילות בטיפול בהפרעה ברגליים, אך חשוב להבין שהם לא נבדקו מדעית.חלק מהתרופות הללו עלולות אפילו לגרום לגירוי בעור או לתגובות אלרגיות.חשוב לדבר עם רופא לפני השימוש בכל תרופה, מכיוון שהם יכולים לעזור לייעץ לך על הסיכונים הפוטנציאליים.

שאלות נפוצות

  • שאלה: האם תרופות סבתות יעילות לטיפול בהפרעה ברגליים?
  • תשובה: כמה תרופות סבתות עשויות להיות יעילות בטיפול בהפרעה ברגליים, אך חשוב להבין שהם לא נבדקו מדעית.חשוב לדבר עם רופא לפני שתנסה כל תרופה.

לסיכום, לסיכום, יתר -הידרוזיס ברגליים יכול להיות מצב קשה לטיפול.סעודות סבתות עשויות לספק הקלה מסוימת, אך חשוב להבין שהם לא הוכחו מדעית שהם עובדים.חשוב גם לקחת בחשבון טיפולים מודרניים, כגון תרופות נגד מרשם, יונטופורזה וזריקות בוטוקס.בנוסף, חשוב לדבר עם רופא אם אתה חווה הזעה מוגזמת ברגליים שלך, מכיוון שזה עשוי להיות סימן למצב רפואי בסיסי. hyperhidrosis הוא מצב הדורש ניהול וטיפול מדוקדק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן