דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות טבעיות מדהימות לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות!

7 תרופות טבעיות מדהימות לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות!

הבנת דלקות אוזניים חיצוניות

דלקות באוזניים חיצוניות, המכונות גם Otitis Externa, היא זיהום בתעלת האוזן והאוזן החיצונית.סוג זה של זיהום נגרם בדרך כלל על ידי חיידקים ו/או פטריות, ולעתים קרובות מאופיין על ידי גירוד, פריקה ונפיחות.זה יכול להיות מלווה גם בתחושה של מלאות באוזן, בכאב ובחום.דלקות באוזניים חיצוניות יכולות להיות מאוד לא נוחות, ולעתים קרובות דורשות טיפול.

זיהום באוזן חיצונית טיפול טבעי

לעתים קרובות ניתן לטפל בדלקות באוזניים חיצוניות באמצעות תרופות טבעיות.תרופות טבעיות מספקות אלטרנטיבה בטוחה, יעילה וחסכונית לטיפולים אחרים.להלן כמה תרופות טבעיות לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות.

שמן שום

ניתן להשתמש בשמן שום לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות.בשמן שום יש תכונות אנטי -חיטוי, אנטי -פטרייתיות ואנטיבקטריאליות, מה שהופך אותו לתרופה טבעית נהדרת לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות.כל שעליך לעשות הוא לחמם קצת שמן שום ולהכניס כמה טיפות לאוזן הפגועה.אתה יכול גם להשתמש בשמן שום מעורבב עם שמן זית.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות.מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם חלק אחד מים חמים והשתמשו בטפטפת כדי להכניס את הפיתרון לאוזן הפגועה.פיתרון זה יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות.מערבבים שמן עץ תה חלק אחד עם חלק אחד מים חמים והשתמשו בטיפה כדי להכניס את התמיסה לאוזן הפגועה.

אלוורה

אלוורה היא אנטי דלקתית טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול בזיהומים באוזניים חיצוניות.כל שעליך לעשות הוא להחיל קצת ג’ל אלוורה ישירות על האוזן הפגועה.

טיפ ייחודי ומועיל

כדי לעזור להקל על הכאב והדלקת הנגרמת כתוצאה מדלקות אוזניים חיצוניות, נסה להשתמש בדחיסה חמה.משרים מטלית כביסה במים חמים ואז מורידים אותו.מניחים את הבד החם על האוזן הפגועה למשך כעשר דקות בכל פעם.עשה זאת כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חלק 2: תרופות טבעיות לזיהום באוזן חיצונית

זיהומי אוזניים, חיצוניים ופנימיים כאחד, יכולים להיות כואבים ולא נוחים.למרבה המזל, ישנם מגוון תרופות טבעיות שיכולות לשמש כטיפול יעיל לזיהומים באוזניים חיצוניות.טיפולים אלה יכולים לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.להלן כמה מהטיפולים הטבעיים היעילים ביותר לזיהומים באוזניים חיצוניות.

1.שמן שום

שמן שום הוא תרופה טבעית פופולרית לזיהומים באוזניים.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בשמן שום, פשוט להשרות כדור כותנה בשמן ולהניח אותו באוזן הפגועה.השאר אותו פנימה למשך 5-10 דקות ואז הסר אותו.ניתן להשתמש בשמן שום עד שלוש פעמים ביום.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה פופולרית נוספת לזיהומים באוזניים.ידוע שהוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות, חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות של השמן עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן קוקוס ומורחים את התערובת על האוזן הפגועה.השאר אותו פנימה למשך 10-15 דקות ואז הסר אותו.ניתן להשתמש בשמן עץ התה עד שלוש פעמים ביום.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת לזיהומים באוזניים.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של החומץ עם כוס מים חמים וספגים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן הפגועה והשאירו אותו 5-10 דקות.ניתן להשתמש בחומץ תפוחים עד שלוש פעמים ביום.

4.קולואידליכסף

כסף קולואידי הוא סוג של כסף שהושעה בנוזל.ידוע שהוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת, הפחתת הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בכסף קולואידי, מערבבים כף אחת של הכסף עם כוס מים חמים וספגים כדור כותנה בתערובת.מניחים את כדור הכותנה באוזן הפגועה והשאירו אותו 5-10 דקות.ניתן להשתמש בכסף קולואידי עד שלוש פעמים ביום.

מסקנה

דלקות באוזניים חיצוניות יכולות להיות כואבות ולא נוחות, אך ישנם מגוון של תרופות טבעיות שיכולות לשמש כטיפול יעיל.שמן שום, שמן עץ התה, חומץ סיידר תפוחים וכסף קולואידי הם כולם תרופות טבעיות, בטוחות ויעילות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.עם זאת, תמיד חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן.

שאלות נפוצות

ש: מהי התרופה הטבעית הטובה ביותר לזיהום באוזניים חיצוניות?

א: התרופה הטבעית הטובה ביותר לזיהום באוזן חיצונית היא שמן שום.ידוע שהוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית דלקת, להפחית את הכאב ולקדם ריפוי.כדי להשתמש בשמן שום, פשוט להשרות כדור כותנה בשמן ולהניח אותו באוזן הפגועה.השאר אותו פנימה למשך 5-10 דקות ואז הסר אותו.ניתן להשתמש בשמן שום עד שלוש פעמים ביום.

ש: האם יש תרופה טבעית לזיהום באוזן פנימית?

א: כן, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בזיהומים באוזניים פנימיות.חלק מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר כוללות חומץ תפוחים, כסף קולואידלי, שמן עץ התה ושמן שום.עם זאת, תמיד חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שתשתמש בתרופות טבעיות כלשהן. יש לדון בטיפול טבעי בזיהום באוזן עם רופא על מנת לקבוע את דרך הפעולה הטובה ביותר.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן