דף הבית » תרופות סבתא » 7 תרופות קרות שאושרו על סבתא לילדים שעובדים בפועל!

7 תרופות קרות שאושרו על סבתא לילדים שעובדים בפועל!

הסעדים הקרים של סבתא לילדים

ככל שמתקרב החורף, מרבית ההורים דואגים שילדיהם יתקררו.אבל מה אתה עושה כשילדך אכן מתקרר?התרופות הקרות של סבתא שימשו דורות רבים ויכולים להציע הקלה לילדכם.להלן כמה מהתרופות הקרות הפופולריות ביותר שמשמשות סבתות לאורך השנים, כמו גם טיפ מועיל כדי לוודא שילדכם יישאר בריא בעונה הקרה.

מכשיר אדים

אחד התרופות הקרות הפופולריות ביותר הוא השימוש במכשיר אדים.מכשיר זה עוזר להוסיף לחות לאוויר, שיכול לעזור להפחית את תסמיני הצטננות.זה יכול גם לעזור להפחית את השיעול והתעטשות.חשוב לוודא שאתה מנקה ולשמור על מכשיר האדים שלך באופן קבוע כדי למנוע התפשטות חיידקים.

מרק עוף

סבתא תמיד אמרה שקערה חמה של מרק עוף נהדרת לטיפול בהצטננות.הנוזל החם עוזר להפחית דלקת בגרון ובריאות, ואילו האדים עוזרים לדלל ריר.העוף מכיל גם חומצת אמינו הנקראת ציסטאין, המסייעת לדלל את הריר ולהפחית את העומס.

קיטור או מקלחת חמה

תרופה נוספת ששימשה במשך דורות היא שאיפת קיטור או מתקלחת חמה.הקיטור עוזר לפתוח את דרכי הנשימה ולהפחית את העומס.התקלחות חמה יכולה גם לעזור להפחית את כאבי השרירים והכאבים הקשורים להצטננות.כדי להפוך אותו ליעיל עוד יותר, הוסף כמה טיפות אקליפטוס או שמן מנטה למים החמים.

טיפ מועיל

חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן תחליף לטיפול רפואי.אם הקור של ילדכם נמשך יותר מכמה ימים, או אם יש חום, חשוב להתייעץ עם הרופא שלכם.כמו כן, הקפידו לשמור על ילדכם לחות היטב על ידי מתן להם שפע נוזלים לאורך היום.זה יעזור לדלל את הריר ולהפחית את העומס.

על ידי ביצוע טיפים פשוטים אלה, אתה יכול לעזור לוודא שילדך יקבל את ההקלה שהם צריכים מהקור שלהם ולהימנע מסיבוכים נוספים.

התרופות הקרות של סבתא לילדים – חלק 2

התרופות הקרות של סבתא לילדים הם לרוב דרך פשוטה, טבעית ויעילה לעזור לילדים צעירים לעבור הצטננות.בחלק 2 אנו חוקרים כמה תרופות טבעיות ובית נוספות ששימשו במשך מאות שנים לטיפול בילדים עם הצטננות, שפעת ומחלות נשימה אחרות.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הם דרך עתיקה וטבעית לטיפול בהצטננות ושפעת אצל ילדים.תרופות אלה יכולות להיות מעט יותר מסובכות מכמה מהתרופות האחרות המפורטות לעיל, אך הן יכולות להיות יעילות באותה מידה.תרופות צמחיות פופולריות לילדים כוללות:

שום

שום הוא תרופה קרה פופולרית ומשמשת במשך מאות שנים לטיפול בילדים עם הצטננות, שפעת ומחלות נשימה אחרות.ניתן להשתמש בשום במגוון דרכים, כולל הוספתו למרקים או תה, או לקחת אותו בצורה תוספה.חשוב לציין כי שום עלול לגרום לבטן עצורה אצל ילדים מסוימים, ולכן עדיף להתחיל במינונים קטנים ולעבוד בדרך שלך למעלה.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה צמחית פופולרית להצטננות ושפעת.ניתן לקחת אותו בצורת תה או להוסיף למרקים ומנות אחרות.חשוב לציין שג’ינג’ר עלול לגרום לטיחות בקיבה אצל ילדים מסוימים, ולכן עדיף להתחיל במינונים קטנים ולעבוד בדרך שלך למעלה.

Echinacea

Echinacea הוא תוסף צמחים המשמש במשך מאות שנים לטיפול בהצטננות ושפעת אצל ילדים.ההערכה היא כי היא מגבירה את מערכת החיסון ועוזרת להילחם במאבק בזיהום.חשוב לציין כי Echinacea עלול לגרום לטיחות בקיבה אצל ילדים מסוימים, ולכן עדיף להתחיל במינונים קטנים ולעבוד בדרך שלך למעלה.

תרופות טבעיות אחרות

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות אחרות ששימשו במשך מאות שנים לטיפול בילדים עם הצטננות ושפעת.אלה כוללים:

  • דבש
  • לימון
  • חומץ תפוחים
  • גרגר מי מלח
  • שאיפת קיטור
  • מרק עוף

ניתן להשתמש ב

תרופות אלה בצורות שונות, כמו תה, גרגים, מרקים ושאיפות, תלוי בתרופה ובגיל הילד והעדפתו.חשוב לציין שחלק מהתרופות הללו עלולות לגרום לטיחות בקיבה אצל ילדים מסוימים, ולכן עדיף להתחיל במינונים קטנים ולעבוד בדרך שלך למעלה.

מסקנה

הסעדים הקרים של סבתא לילדים הם דרך יעילה וטבעית לעזור לילדים צעירים לעבור הצטננות.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להיות פשוטות יותר מאחרות, הן יכולות להיות יעילות באותה מידה.תרופות פופולריות כוללות שום, ג’ינג’ר, אכינצאה, דבש, לימון, חומץ תפוחים, גרגר מי מלח, שאיפת אדים ומרק עוף.

שאלות נפוצות

ש: מהם כמה מהתרופות הקרות של סבתא הפופולרית ביותר לילדים?

א: תרופות פופולריות כוללות שום, ג’ינג’ר, אכלי, דבש, לימון, חומץ תפוחים, גרגר מי מלח, שאיפת קיטור ומרק עוף.

סיכום

הסעדים הקרים של סבתא לילדים הם דרך יעילה וטבעית לעזור לילדים צעירים לעבור הצטננות.בעוד שחלק מהתרופות הללו עשויות להיות פשוטות יותר מאחרות, הן יכולות להיות יעילות באותה מידה.תרופות פופולריות כוללות שום, ג’ינג’ר, אכינצאה, דבש, לימון, חומץ תפוחים, גרגר מי מלח, שאיפת אדים ומרק עוף.בנוסף, חשוב לציין שחלק מהתרופות הללו עלולות לגרום לגידול בטן אצל ילדים מסוימים, ולכן עדיף להתחיל במינונים קטנים ולעבוד בדרך שלך למעלה. התרופות הקרות של סבתא לילדים יכולות להיות דרך עוצמתית וטבעית לעזור לילדים להילחם בהצטננים ולמקוםשפעת.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן